СТРАТЕГІЯ ДЕРЖАВНОЇ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ - ВИЗНАЧЕННЯ ПОСЛІДОВНОСТІ ДІЙ ЩОДО РОЗВИТКУ ЛЮДСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Подробнее...

 

З 10 ЛЮТОГО 2012 РОКУ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Цьогоріч конкурс за звання кращого державного службовця святкує свій ювілей. Почалося все п’ять років тому на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Подробнее...

 

16.02.2012 року у Вовчанській райдержадміністрації проведено засідання «круглого столу».

Під час «круглого столу» з керівниками та активом районних громадських організацій: Зарубіним І.В. – головою організації ветеранів; Семенчук Т.Р. – головою організації «Союз Чорнобиль України», представниками виконавчої влади та місцевого самоврядування розглядались питання, які хвилюють членів цих громадських організацій.

В роботі «круглого столу» приймали участь:  Зінченко Володимир Анатолійович, начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації; Хіневич Анатолій Петрович, голова Харківської обласної організації ветеранів України; Губарєв Анатолій Олександрович, заступник голови обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», перший заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Усманова Жанна Михайлівна.

Усього на зустрічі було присутнє 52 чол.

Робота почалася з виступу Зінченко Володимира Анатолійовича, начальника управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації, який довів до присутніх основну мету заходу.

Післяслово було надане Губарєву Анатолію Олександровичу, заступнику голови обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», який висвітив основні проблеми чорнобильців та проінформував про здійсненні заходи щодо покращення ситуації.

З питань підтримки ветеранів війни та дітей війни виступив Хіневич Анатолій Петрович, голова Харківської обласної організації ветеранів України, який також повідомив про конкретні заходи здійсненні організацією з цих питань.

На усі запитання, які були задані в ході зустрічі, надані відповіді та роз'яснення.

 

 

Cпільне засідання депутатських комісій

16 лютого 2012 року в Вовчанській районній раді відбулося спільне засідання депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку району та з питань соціального захисту, медичного, торгівельного обслуговування населення та малого і середнього бізнесу.

Подробнее...

 

Мітинг

15 лютого 2012 року відбувся мітинг з нагоди 23-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістану.

 

Подробнее...

 

День Святого Валентина

 

 

 

Жалобна хода

10 лютого 2012 року, о 11.00, в День визволення Вовчанського району від фашистських загарбників відбулася жалобна хода за участі керівників району, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, трудових колективів, громадськості району біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся урочисто-жалобний мітинг, присвячений і вшанування пам’яті загиблим.

Пам'ять воїнів вшанували хвилиною мовчання. До пам'ятника були покладені квіти від керівництва та мешканців міста. По закінченню мітингу отець Іван Остапович справив громадянську панахиду у Свято-Жено-Мироносицькому храмі.

 

69 річниця від визволення Вовчанського району

Сьогодні 10 лютого 2012 року Голова Харківської обласної ради Чернов Сергій Іванович привітав Вовчанський район з 69 річницею визволення від фашистських загарбників

 

Подробнее...

 

09 лютого 2012 року відбулася XVІ сесія Вовчанської районної ради VI скликання

Подробнее...

 

У вирішенні соціальних проблем Вовчанщина в числі кращих, заявив губернатор області Михайло Добкін під час робочої поїздки районом

 

Подробнее...

 

Особистий прийом громадян

01 лютого 2012 року у голови Вовчанської РДА Панова В.В. відбувся особистий прийом громадян

 

 

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 125 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!