Інформація щодо забезпечення громадян засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення

В Україні вже збудовано і на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Це означає, що тепер через звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад 20 (незабаром 32) українські телеканали у високій цифровій якості зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій – телетюнер.

Враховуючи важливу соціальну складову процесу переходу на цифрове ефірне мовленння, 21 березня 2012 року Урядом прийнято постанову «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».

Зазначеним рішенням Кабінету Міністрів України визначено категорії громадян, які безкоштовно можуть отримати зазначені засоби (телетюнери), а саме:

*    усі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп);

*    інваліди війни третьої групи;

*    особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні;

*    особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

*    особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Для безкоштовного одержання телетюнеру, громадяни, що відносяться до вказаних категорій, повинні до 1 липня 2012 року звернутися до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення із відповідною заявою.

Зразки заяв та уся необхідна інформація з питань одержання, підключення та користування телетюнером будуть оприлюднені на стендах у місцевих органах праці та соціального захисту, на офіційних веб-сайтах Держкомтелерадіо, Мінсоцполітики, місцевих органів влади, громадських організаціях захисту прав інвалідів тощо.

Доставка телетюнерів громадянам буде здійснюватись поштою по мірі надходження заяв громадян до органів соціального захисту та формування списків місцевими державними адміністраціями. Черговість доставки визначатиметься також по мірі надходження заяв. Тобто - хто раніше подасть заяву – той раніше отримає телетюнер.

Безкоштовне надання телетюнерів зазначеним категоріям громадян буде відбуватися за правилом: один телетюнер - на одне житлове приміщення (будинок).

 

апаратна нарада

9 квітня  2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів  голова райдержадміністрації Панов В.В. ,   за участю голови районної ради Степанця А.В., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів виконкомів місцевих рад, керівників підприємств та організацій району .

На нараді розглядалися питання :

1. Про хід виконання доручень голови райдержадміністрації В.Панова та стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації.

Доповідала:

Лєбєдєва Ольга Миколаївна – начальник відділу контролю

2. Про організацію підготовки до  проведення заходів з благоустрою на території Вовчанського району

Доповідали:

Шевельова Наталя Олександрівна – начальник відділу жкг

Топоркова Ольга Анатоліївна – Вовчанський міський голова

Гармаш В’ячеслав Петрович  – начальник районного відділу  ГУ МВС України в Харківській області

Коновалова Тетяна Федорівна – заступник головного санітарного лікаря

3. Про хід підготовки та  проведення заходів щодо оздоровлення дітей Вовчанського району

Доповідали:

Кушнерова Валентина Володимирівна – начальник відділу у справах сімї та молоді

Омельченко Юрій Михайлович  - начальник відділу освіти

Коновалова Тетяна Федорівна – заступник головного санітарного лікаря

Косолапов Олександр Григорович – головний лікар ЦРЛ

Печенізька Римма Леонідівна – директор Хотімлянської ЗОШ

Горлачова Валентина Миколаївна – директор фонду страхування від тимчасової втрати працездатності

Форсюк Сергій Віталійович – начальник районного відділу Головного управління Держтехногенбезпеки в Харківській області

 

Виїзний прийом заступника голови Харківської ОДА Моченкова А.В.

5 квітня 2012 року відбувся  виїзний особистий прийом громадян заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Моченковим А.В. у Вовчанському районі.

Вирішення всіх питань, з якими звернулися громадяни, заступник губернатора взяв під особистий контроль

 

Особистий прийом

Сьогодні, 4 квітня голова Вовчанської райдержадміністрації В.В.Панов провів особистий прийом громадян.

Питання, з якими мешканці Вовчанщини звернулися до голови райдержадміністрації, стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, земельних питань. За результатами прийому надані відповідні доручення.

Вирішення всіх питань В.В.Панов взяв під особистий контроль.

 

Оголошення

Вовчанська районна державна адміністрація  відповідно до ст. 15 Закону України  „Про державну службу” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-          головного спеціаліста    відділу контролю апарату  райдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:

-         повна або базова  вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Післядипломна освіта у сфері управління:   магістр державного управління за відповідною спеціалізацією

-         стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом    в інших сферах управління  не менше 3 років;

-         володіти вільно державною мовою;

-         досконале знання ПК.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками звертатися: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73 кім. 28,   тел. 4-20-50.

Перелік екзаменаційних   питань

Подробнее...

 

Апаратна нарада

2 квітня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів  голова райдержадміністрації Панов В.В. ,  за участю голови районної ради Степанця А.В., голови міської ради Топоркової О.А.,  начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників установ , організацій району .

На нараді розглядалися питання :

Подробнее...

 

НАЗВАНІ ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ МІНІ-ПРОЕКТІВ «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ»

Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова Конкурсного комітету обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» Олена Олешко в ході проведення Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області оголосила переможців.

У категорії з плановим обсягом фінансування з обласного бюджету від 20 до 100 тис. грн. переможцями стали:

Балаклійський район, ініціативна група с. Шевелівка, проект «Поточний ремонт м'якої покрівлі Шевелевской ЗОШ»;

Великобурлуцький район, громадська організація «Зелений гай», с. Приколотне, проект «Заміна вікон в Приколотнянський ЗОШ ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанского»;

Вовчанський район, м. Вовчанськ, Вовчанська районна громадська організація розвитку ініціатив, проект «Дитячий майданчик -2012» (буде побудовано 7 дитячих майданчиків);

Кегичівський район, ініціативна група селища Чапаєве, проект «Створення відповідних умов для організації харчування учнів у школі» (капітальний ремонт шкільної їдальні та харчоблоку);

Нововодолазький район, ініціативна група смт Нова Водолага, проект «Зробимо свій будинок кращим» (заміна вхідних дверей у багатоквартирних будинках на сучасні двері з домофонами - 30 дверей).

 

29 березня 2012 року відбулася XVІІ сесія Вовчанської районної ради VI скликання

Подробнее...

 

Розширена нарада

28 березня  2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася розширена нарада з питання «Шляхи запровадження соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича», яку провів  голова райдержадміністрації Панов В.В.,  за участю голови районної ради Степанця А.В., голів місцевих рад, працівників управлінь та служб району, які надають соціальні послуги населенню.

Подробнее...

 

ДО 1 КВІТНЯ ДЕПУТАТИ МІСЦЕВИХ РАД МАЮТЬ ЗАДЕКЛАРУВАТИ СВОЇ ДОХОДИ

Подробнее...

 

29 березня у великій залі Будинку рад о 14.00 розпочнеться засідання в рамках Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області під головуванням президента Асоціації Сергія Чернова.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 7 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!