ДОСВІД ДІЯЛЬНОСТІ КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «РЕФОРМА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ В УКРАЇНІ»

Загальна інформація про Проект

 

Подробнее...

 

МАГІСТРАТУРИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ –ВАЖЛИВА СКЛАДОВА СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Становлення демократичної, правової, соціальної держави, розвиток громадянського та інформаційного суспільства, європейська інтеграція України, проведення політичної, адміністративної та економічних реформ потребують, щоб компетентність, професіоналізм і лідерство відігравали провідну роль у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Подробнее...

 

Апаратна нарада 12.03.12 року

12 березня 2012 року відбулася апаратна нарада

12 березня 2012 року у залі засідань Вовчанської районної ради відбулася апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Панов В.В., за участю голови районної ради Степанця А.В., керівників підприємств та організацій району, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації.

На нараді розглядалися питання:

1. Про хід виконання доручень голови райдержадміністрації В.Панова та стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації.

2. Про роботу щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району.

2.1.Моніторинг запровадження мінімальної заробітної плати згідно чинного законодавства та погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району.

2.2.Аналіз рівня середньомісячної заробітної плати по галузях господарського комплексу району.

2.3.Стан надходження податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів.

3. Про підготовку і стан роботи по організації та проведенню приписки юнаків до призовної дільниці Вовчансько- Великобурлуцького ОРВК.

4. Про стан роботи щодо соціального захисту багатодітних сімей.

 

Оголошення

Вовчанська районна державна адміністрація  відповідно до ст. 15 Закону України  „Про державну службу” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-          провідного спеціаліста відділу з питань НС райдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:

-         повна   вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією

-         стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ  категорії не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 2 років при необхідності, виходячи із виконання відділом основних завдань і функцій;

-         володіти вільно державною мовою;

-         досконале знання ПК;

Документи на конкурс приймаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками звертатися: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73 кім. 28,   тел. 4-20-50.

 

Перелік питань

для складання іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади працівників

відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Подробнее...

 

Зі Святом 8 Березня!

 

Дорогі жінки!

Від усього серця вітаємо Вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Мудреці кажуть: "Царство жінки – це царство ніжності, тонкості і терпіння". І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів.

Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам.

Від усієї душі бажаємо Вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Голова Вовчанської районної ради           Степанець А.В.

Голова Вовчанської РДА                          Панов В.В.


 

З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Сьогодні 05 березня 2012 року відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Зараз  надворі  весна, вона  асоціюється  у  нас  з  такими  чудовими поняттями, як  кохання, чарівність, життя, вічність, краса. І  не  дивно, що саме  на  початку  цієї  прекрасної  пори  у  дні  весняного  пробудження  й оновлення  землі  вшановуємо  жінку! Тож  в  переддень  8 Березня  ми  бажаємо  вам  завжди  бути  такими  ж молодими, красивими, ніжними  і  коханими, як  сама  весна.

Подробнее...

 

05 березня 2012 року відбулася апаратна нарада

05 березня 2012 року у залі засідань Вовчанської районної ради відбулася апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Панов В.В., за участю голови районної ради Степанця А.В., керівників підприємств та організацій району, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації.

На нараді розглядалися питання:

1. Про хід виконання доручень голови райдержадміністрації В.Панова та стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації.

2. Про недопущення корупційних проявів серед державних службовців.

3. Про порядок заповнення декларацій державних та проведення спецперевірок для осіб, які претендують на заняття посад державних службовців.

4. Аналіз роботи із звернення громадян.

 

 

 

Подарунки жінкам

Жінки геріатричного пансіонату отримали подарунки на восьме березня від Голови обласної державної адміністрації у Харківській області Михайла Добкіна

 

Подробнее...

 

Засідання ХІ сесії Харківської обласної ради VІ скликання.

Першого березня 2012 року голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович та голова Вовчанської районної адміністрації Панов Віталій Володимирович прийняли участь у засіданні ХІ сесії Харківської обласної ради VІ скликання на якому депутати розглянули більше 40 питань порядку денного, серед яких: звіт голови Харківської обласної державної адміністрації з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Харківської області і делегованих обласною радою повноважень у 2011 році; звіт про виконання обласного бюджету за минулий рік; виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2011 рік; виконання обласної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2006-2011 роки; виконання Програми зайнятості населення Харківської області на 2010-2011 роки.

 

Як живеться селянам та чим їм допомогти?

27 лютого зібранням у  будинку культури села Революційне розпочалася спільна звітна кампанія закріплених за округами народного депутата України Д.Шенцева, депутатів Харківської обласної ради, місцевих рад усіх рівнів та сільських, селищних і міського голів

Подробнее...

 

Голова Вовчанської районної ради 27 лютого 2012 року підписав розпорядження про скликання XVІІ сесії

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 29 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!