Шановні жителі Вовчанського району!

Щиро вітаємо вас з визначним  державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її житті  і здоров’ї,

честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Але не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

 

Голова Вовчанської  райдержадміністрації                                     Голова Вовчанської районної ради

С.І.Мотузний                                                                                 А.В.Степанець


 

 

Дорогие земляки!

Конституция – краеугольный камень государственности, исторический выбор нашего многонационального народа, яркое воплощение солидарной ответственности за свою Родину перед нынешним и будущими поколениями. Основной закон провозглашает права человека и гражданина как высшие, незыблемые ценности, задает вектор дальнейшего государственного строительства, социально-экономического развития. Неукоснительное соблюдение конституционных норм и процедур – главное требование и фундаментальная основа деятельности всех органов власти и должностных лиц, общественных институтов. Это непременное условие успешного отстаивания суверенных национальных интересов Украины, сохранения исторически сложившегося государственного единства, модернизации государственной и общественной жизни в целях благополучия и процветания страны.

Желаю вам новых свершений во имя Отечества, крепкого здоровья, мира и добра.

 

С уважением,

заместитель председателя Партии регионов,

народный депутат Украины                                   Дмитрий Шенцев


 

25 червня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

Яку провів  голова райдержадміністрації С.І.Мотузний, за участю заступника голови районної ради  С.І.Круподері, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, організацій району .

На нараді розглядалися питання :

1. Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах  райдержадміністрації.

Доповіла Лєбєдєва Ольга Миколаївна – начальник відділу контролю апарату РДА

2. Про хід виконання Соціальних Ініціатив Президента України та  розпорядження голови ХОДА від 23.05.2012р №301 «Про надання громадянам соціальної підтримки за принципом «Єдиного вікна» та організація  роботи «Мобільного соціального офісу ».

Доповіли Бондаренко Вікторія Борисівна – начальник управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації,

Гуленко Тетяна Василівна – директор територіального центру соціального обслуговування Вовчанської райдержадміністрації,

Гребінюк Олена Миколаївна – начальник районного управління Пенсійного фонду,

Лесніков Микола Петрович – керуючий районним управлінням «Ощадбанку України»

3. Про хід виконання розпорядження голови РДА від 12.04.2012р «Про організацію практичних заходів щодо запобігання виникнення лісових пожеж у пожеженебезпечний період 2012 року  у  Вовчанському районі».

Доповів Солонецький Павло Миколайович – начальник відділу з питань НС райдержадміністрації.

За результатами наради головою райдержадміністрації надані відповідні доручення.


 

 

Привітання держслужбовців Вовчанщини з професійним святом

 

В залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня державного службовця. Голова Вовчанської райдержадміністрації С.І.Мотузний побажав держслужбовцям хорошого і радісного настрою, а також і надалі виконувати свою роботу відповідально і якісно.

Також з нагоди професійного свята держслужбовців привітали заступник  голови  районної ради С.П.Круподеря,  голова профспілкової організації працівників державних установ С.І.Кожухар.

Кращим державним службовцям вручили Почесні грамоти та Подяки голови Харківської обласної державної адміністрації,  спільні Почесні грамоти та Подяки голови райдержадміністрації та районної ради.

Подробнее...

 

Вітання керівництва району с Днем державної служби

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем державної служби.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих пошуків, нових звершень у справі служіння народу.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

Голова Вовчанської РДА                                  Голова Вовчанської районної ради

С.І.Мотузний                                                      А.В.Степанець


 

23 червня День Державної Служби

 


 

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Це трагічна дата в історії України. Цього дня розпочалася Велика Вітчизняна війна. Сьогодні ми схиляємо голови перед святою пам’яттю тих  полеглих, одночасно віддаючи шану живим учасникам тепер уже далекої війни, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу.

У Вовчанську відбулася траурна хода та покладання  квітів біля пам’ятника загиблим воїнам за участю керівництва району, міста, ветеранів, громадськості, представників політичних партій та громадських організацій. Пам’ять полеглих у роки Великої Вітчизняної війни учасники ходи вшанували хвилиною мовчання.

 

По закінченню траурної ходи протоієрей Свято- Жено- Мироносицької церкви Іван Остапович відслужив панахиду за загиблими воїнами.

Все далі в історію відходять жорстокі битви Великої Вітчизняної війни, в яких наш народ проявив справді героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини. Уже давно на місці руїн і попелищ виросли світлі квартали міст, нові заводи і фабрики, здається, ніщо не нагадує про війну.

Пройдуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття. Проте, саме від нас усіх залежить, щоб залишилася пам’ять про них, про їхні подвиги, про ту жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу українську землю. Бо без пам’яті про минуле немає майбутнього.


 

 

Привітання Голови Нацдержслужби України В’ячеслава Толкованова з Днем державної служби

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби.

Ваш внесок у становлення та розвиток незалежної Української держави є безцінним. Державний службовець – це представник особливої професії, що несе відповідальність за стан справ як у конкретному регіоні, так і у державі в цілому.

Нехай і надалі Ваш професіоналізм, високі моральні та ділові якості, відданість справі сприяють зміцненню стабільності у суспільстві, економічному зростанню України, підвищенню добробуту громадян.

Міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії та нових здобутків у виконанні Вашого почесного і відповідального обов'язку на благо України та її народу!

 

З повагою

 

Голова

Нацдержслужби України                                                В. Толкованов


 

 

День скорби и чествования памяти жертв войны

Дорогие земляки!

22 июня - День скорби и памяти жертв войны в Украине. В этот день мы вспоминаем о тех, кто погиб во время Великой Отечественной войны, умер от ран в послевоенные годы.

Вряд ли есть семья, которой не коснулась война. У кого-то воевал дед, у кого-то отец, сын, муж. Мы рассказываем из поколенья в поколенье об их светлом подвиге, чтим память. Передаем дедовские медали и о каждой из них рассказываем своим детям. Эта за мужество, вот эта – за отвагу…

Это наша история, история семьи, история нашей страны.

 

Заместитель председателя Партии регионов,

народный депутат Украины                                            Дмитрий Шенцев

 


 

Віталій Панов очолить Департамент агропромислового розвитку ХОДА

Колишній голова Вовчанської РДА Віталій Панов очолить Департамент агропромислового розвитку ХОДА. Про це повідомив сьогодні під час робочої поїздки у Вовчанський район голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

«Життя не стоїть на місці, і приплив свіжих сил у трудові колективи дуже важливий. Я уважно стежу за роботою голів райдержадміністрацій. Ми з самого першого дня постійно їх оцінювали і складали рейтинг. Вовчанський район завжди був серед лідерів. Сьогодні, проводячи реформування в Харківській облдержадміністрації, ми приділяємо велику увагу сільському господарству. За два роки роботи в районі Віталій Панов зарекомендував себе як чесна і порядна людина і професійний керівник. Нова, більш висока посада дасть йому можливість самореалізуватися ще більше», – зазначив губернатор Харківщини.

Він подякував Віталію Панову за роботу в районі та побажав успіхів на новій посаді.


 

Представлення голови Вовчанської РДА

Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін представив нового керівника Вовчанської районної адміністрації Сергія Мотузного адміністративно-господарському активу району. 
«Ми дуже уважно підходили до вибору нового керівника Вовчанського району. Перед районом стоять складні завдання і їх необхідно швидко вирішувати. Було кілька кандидатур. Ми зупинили свій вибір на людині, яка колись уже керувала одним з районів області, а з 2009 року працювала першим заступником голови Чугуївської РДА. Сергій Мотузний зарекомендував себе як сильна і професійна людина, і зараз йому пора перейти на посаду першого керівника в районі», - сказав глава області.
Михайло Добкін побажав новому главі РДА успіхів і зазначив, що він отримує боєздатну команду, яка здатна виконувати всі рішення і завдання, які будуть перед ними поставлені. Також голова області подякував за ефективну і самовіддану роботу Віталію Панову, який до цього часу очолював район.


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 21 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!