Привітання держслужбовців Вовчанщини з професійним святом

 

В залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня державного службовця. Голова Вовчанської райдержадміністрації С.І.Мотузний побажав держслужбовцям хорошого і радісного настрою, а також і надалі виконувати свою роботу відповідально і якісно.

Також з нагоди професійного свята держслужбовців привітали заступник  голови  районної ради С.П.Круподеря,  голова профспілкової організації працівників державних установ С.І.Кожухар.

Кращим державним службовцям вручили Почесні грамоти та Подяки голови Харківської обласної державної адміністрації,  спільні Почесні грамоти та Подяки голови райдержадміністрації та районної ради.

Подробнее...

 

Вітання керівництва району с Днем державної служби

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем державної служби.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих пошуків, нових звершень у справі служіння народу.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

Голова Вовчанської РДА                                  Голова Вовчанської районної ради

С.І.Мотузний                                                      А.В.Степанець


 

23 червня День Державної Служби

 


 

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Це трагічна дата в історії України. Цього дня розпочалася Велика Вітчизняна війна. Сьогодні ми схиляємо голови перед святою пам’яттю тих  полеглих, одночасно віддаючи шану живим учасникам тепер уже далекої війни, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу.

У Вовчанську відбулася траурна хода та покладання  квітів біля пам’ятника загиблим воїнам за участю керівництва району, міста, ветеранів, громадськості, представників політичних партій та громадських організацій. Пам’ять полеглих у роки Великої Вітчизняної війни учасники ходи вшанували хвилиною мовчання.

 

По закінченню траурної ходи протоієрей Свято- Жено- Мироносицької церкви Іван Остапович відслужив панахиду за загиблими воїнами.

Все далі в історію відходять жорстокі битви Великої Вітчизняної війни, в яких наш народ проявив справді героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини. Уже давно на місці руїн і попелищ виросли світлі квартали міст, нові заводи і фабрики, здається, ніщо не нагадує про війну.

Пройдуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття. Проте, саме від нас усіх залежить, щоб залишилася пам’ять про них, про їхні подвиги, про ту жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу українську землю. Бо без пам’яті про минуле немає майбутнього.


 

 

Привітання Голови Нацдержслужби України В’ячеслава Толкованова з Днем державної служби

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби.

Ваш внесок у становлення та розвиток незалежної Української держави є безцінним. Державний службовець – це представник особливої професії, що несе відповідальність за стан справ як у конкретному регіоні, так і у державі в цілому.

Нехай і надалі Ваш професіоналізм, високі моральні та ділові якості, відданість справі сприяють зміцненню стабільності у суспільстві, економічному зростанню України, підвищенню добробуту громадян.

Міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії та нових здобутків у виконанні Вашого почесного і відповідального обов'язку на благо України та її народу!

 

З повагою

 

Голова

Нацдержслужби України                                                В. Толкованов


 

 

День скорби и чествования памяти жертв войны

Дорогие земляки!

22 июня - День скорби и памяти жертв войны в Украине. В этот день мы вспоминаем о тех, кто погиб во время Великой Отечественной войны, умер от ран в послевоенные годы.

Вряд ли есть семья, которой не коснулась война. У кого-то воевал дед, у кого-то отец, сын, муж. Мы рассказываем из поколенья в поколенье об их светлом подвиге, чтим память. Передаем дедовские медали и о каждой из них рассказываем своим детям. Эта за мужество, вот эта – за отвагу…

Это наша история, история семьи, история нашей страны.

 

Заместитель председателя Партии регионов,

народный депутат Украины                                            Дмитрий Шенцев

 


 

Віталій Панов очолить Департамент агропромислового розвитку ХОДА

Колишній голова Вовчанської РДА Віталій Панов очолить Департамент агропромислового розвитку ХОДА. Про це повідомив сьогодні під час робочої поїздки у Вовчанський район голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

«Життя не стоїть на місці, і приплив свіжих сил у трудові колективи дуже важливий. Я уважно стежу за роботою голів райдержадміністрацій. Ми з самого першого дня постійно їх оцінювали і складали рейтинг. Вовчанський район завжди був серед лідерів. Сьогодні, проводячи реформування в Харківській облдержадміністрації, ми приділяємо велику увагу сільському господарству. За два роки роботи в районі Віталій Панов зарекомендував себе як чесна і порядна людина і професійний керівник. Нова, більш висока посада дасть йому можливість самореалізуватися ще більше», – зазначив губернатор Харківщини.

Він подякував Віталію Панову за роботу в районі та побажав успіхів на новій посаді.


 

Представлення голови Вовчанської РДА

Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін представив нового керівника Вовчанської районної адміністрації Сергія Мотузного адміністративно-господарському активу району. 
«Ми дуже уважно підходили до вибору нового керівника Вовчанського району. Перед районом стоять складні завдання і їх необхідно швидко вирішувати. Було кілька кандидатур. Ми зупинили свій вибір на людині, яка колись уже керувала одним з районів області, а з 2009 року працювала першим заступником голови Чугуївської РДА. Сергій Мотузний зарекомендував себе як сильна і професійна людина, і зараз йому пора перейти на посаду першого керівника в районі», - сказав глава області.
Михайло Добкін побажав новому главі РДА успіхів і зазначив, що він отримує боєздатну команду, яка здатна виконувати всі рішення і завдання, які будуть перед ними поставлені. Також голова області подякував за ефективну і самовіддану роботу Віталію Панову, який до цього часу очолював район.


 

Відкриття у Вовчанській ЦРЛ кабінету мамографічного обстеження

Сьогодні відбулося урочисте відкриття мамографічного та рентгенологічного кабінетів комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня». У заході взяв участь голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, заступник голови ХОДА Ігор Шурма та голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець.

За сприяння обласної державної адміністрації КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» отримала сучасний комплекс рентгенівський діагностичний «Медикс» на 3 робочих місця вітчизняного виробництва вартістю 2 099,7 тис. грн., комплекс рентгенівський мамографічний цифровий «МАДІС» вартістю 620.0 тис грн., а також кабінет флюорографічний рухомий вартістю 1 242.0 тис. грн..

Капітальний ремонт мамографічного кабінету на суму 40 тис.грн проведено за рахунок коштів місцевого бюджету. А за рахунок субвенції з обласного бюджету проведено ремонт рентгенівського кабінету під монтаж нового обладнання на загальну суму 75,0 тис. грн. Лікар-рентгенолог пройшов спеціальне навчання для роботи на цьому обладнанні та отримав сертифікат спеціаліста.

Зазначені якісні зміни у матеріально-технічній базі лікарні дозволять суттєво підвищити діагностичні та лікувальні можливості Вовчанської центральної районної лікарні, покращити доступність медичної допомоги, підняти на новий рівень надання медичної допомоги мешканцям Вовчанського та Великобурлуцького районів.

Довідка. КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» визначена одним з 10 міжрайонних центрів області (майбутніх госпітальних округів) для надання медичної допомоги жителям Вовчанського та Великобурлуцького районів. КЗОЗ «Вовчанська центральна міська лікарня» – це багатопрофільний лікувально-профілактичний комплекс, до складу якого входять стаціонар на 148 ліжок з відділеннями: терапевтичним, хірургічним, акушерсько-гінекологічним, інфекційним дорослим та дитячим. Щорічно в умовах стаціонару лікарні лікується біля 5 тис. осіб.


 

День молодежи 2012

Дорогие земляки!

От всего сердца поздравляю вас с одним из самых ярких праздников –

Днем молодежи!

С каждым годом молодежь играет все более значительную роль в жизни области. Именно вам - сегодняшним школьникам, студентам, молодым специалистам – решать, каким будет завтрашний день нашего государства. Очень важно, что уже сегодня вы занимаете активную социальную позицию, умеете отстаивать свои принципы и взгляды, принимаете участие в волонтерском движении.

Молодежь Харьковщины повышает престиж родного города на общероссийских и международных научных конференциях, олимпиадах, творческих конкурсах. Благодаря вам имя Харьковщины звучит в проектах современного искусства, художественных галереях, на фестивалях, спортивных соревнованиях, состязаниях по компьютерному спорту и многих других мероприятиях.

Нацеленность на получение образования, серьезное отношение к профессии служат основой ваших успехов и авторитета. Очень важно, что в Украине существуют сильные молодежные объединения, которые позволяют подросткам и юношеству проявить себя. Здесь юные украинцы реализуют свои первые идеи, получают опыт лидерства и работы в команде.

В День молодежи я желаю вам счастья, успехов и прекрасного настроения! Пусть сбудутся все ваши мечты и реализуются самые смелые планы!

С праздником!

Заместитель председателя Партии регионов,

народный депутат Украины                                   Дмитрий Шенцев


 

6 червня 2012 року проведено особистий прийом у голови райдержадміністрації В.В.Панова

На прийом звернулося 7 громадян. Були розглянуті питання охорони здоровя, земельні відносини та інші. Всі питання були розглянуті, деякі вирішилися позитивно інші перебувають на контролі.

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 34 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!