24.04.2012 року провели нараду-семінар з головами територіальних громад Вовчанського району

 

Подробнее...

 

21 квітня в 2012 році відзначається Український день довкілля

 

Подробнее...

 

Обговорили проблеми чорнобильців

Подробнее...

 

19 квітня 2012 року в райдержадміністрації відбулася нарада, присвячена проведенню в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»

Подробнее...

 

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДБІР КАДРІВ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

 

Подробнее...

 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання XVІІІ сесії VI скликання

 

Подробнее...

 

Привітання з Пасхою, Великоднем

З Христовим Воскресінням щиро вас вітаємо!
Жити в любові і радості від щирого серця бажаємо!
Хай буде запашною Великодня Паска
І буде з вами завджи милосердна Божа лакса!
Христос Воскрес!

 

Голова Вовчанської районної ради              Степанець А.В.

Голова Вовчанської РДА                               Панов В.В.

 

Социальные инициативы Президента

 

Подробнее...

 

Христос Воскресе!

Сердечно поздравляю Вас со светлым праздником Воскресения Христова!

Пасха - самый главный  праздник православных христиан, воплощающий торжество победы над грехом и смертью, прославляющий величие добра и справедливости, утверждающий  любовь и сострадание к ближним.

Светлый праздник Пасхи широко отмечается во всем мире.   Воодушевляясь светлой верой в Воскресение Христово, сердца людей наполняются благодатной созидательной силой, помогающей решать серьезные задачи на благо общества.

В светлый праздник Пасхи от всей души желаю всем  мира, любви, благополучия, исполнения самых светлых надежд!

Народный депутат Украины                                                Дмитрий Шенцев

 

Графік проведення богослужінь та освячення пасок в місті Вовчанську та населених пунктах району 14 – 15 квітня 2012 р.

Подробнее...

 

Інформація щодо забезпечення громадян засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення

В Україні вже збудовано і на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Це означає, що тепер через звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад 20 (незабаром 32) українські телеканали у високій цифровій якості зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій – телетюнер.

Враховуючи важливу соціальну складову процесу переходу на цифрове ефірне мовленння, 21 березня 2012 року Урядом прийнято постанову «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».

Зазначеним рішенням Кабінету Міністрів України визначено категорії громадян, які безкоштовно можуть отримати зазначені засоби (телетюнери), а саме:

*    усі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп);

*    інваліди війни третьої групи;

*    особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні;

*    особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

*    особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Для безкоштовного одержання телетюнеру, громадяни, що відносяться до вказаних категорій, повинні до 1 липня 2012 року звернутися до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення із відповідною заявою.

Зразки заяв та уся необхідна інформація з питань одержання, підключення та користування телетюнером будуть оприлюднені на стендах у місцевих органах праці та соціального захисту, на офіційних веб-сайтах Держкомтелерадіо, Мінсоцполітики, місцевих органів влади, громадських організаціях захисту прав інвалідів тощо.

Доставка телетюнерів громадянам буде здійснюватись поштою по мірі надходження заяв громадян до органів соціального захисту та формування списків місцевими державними адміністраціями. Черговість доставки визначатиметься також по мірі надходження заяв. Тобто - хто раніше подасть заяву – той раніше отримає телетюнер.

Безкоштовне надання телетюнерів зазначеним категоріям громадян буде відбуватися за правилом: один телетюнер - на одне житлове приміщення (будинок).

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 34 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!