Про скликання XI сесії Вовчанської районної ради VI скликання

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 09.08.2011 р. 13_

 

Про скликання XІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування     в Україні» скликати XІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 08 вересня 2011 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2011 року».

2. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання  від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

3. Про затвердження «Програми вдосконалення функціонування роздрібних ринків у Вовчанському районі до 2016 року».

4. Про внесення змін до «Програми охорони та раціонального використання земель у Вовчанському районі Харківської області на 2011-2015 роки».

5. Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус», затвердженої рішенням ІV (позачергової) сесії VІ скликання від 28 грудня 2010 року.

6. Про хід виконання програми «Питна вода Вовчанського району на 2008-2012 роки».

7. Про хід виконання програми «Розвиток дошкільної освіти у Вовчанському районі на 2008-2011 роки»  .

8. Про виконання програми соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2011.

9. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Жовтневою Другою сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

10. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Хотімлянською сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

11. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Революційною сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

12. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою  та Вовчанською міською радою Вовчанського району Харківської області.

13. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі  Жовтневої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, Пролетарського фельдшерського пункту, Радянського фельдшерського пункту та Червоноармійського Першого фельдшерського пункту Червоноармійської Першої сільської ради  Вовчанського району Харківської області.

14. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі фельдшерського пункту села Плетенівка Вовчанського району Харківської області.

15. Про зміну категорії населених пунктів Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

16. Про зміну категорії населеного пункту Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області.

17. Про зміну категорії населеного пункту Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

18. Про зміну категорії населеного пункту Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

19. Про зміну категорії населеного пункту Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

20. Про зміну категорії населеного пункту Гонтарівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

21. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

22. Про районну профільну комісію з питань створення фермерських господарств.

23. Про припинення діяльності підрозділу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська ЦРЛ» фельдшерського пункту с. Дігтярне Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

24. Про припинення діяльності підрозділу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська ЦРЛ» фельдшерського пункту с. Українське Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

25. Про погодження кандидатури на посаду директора Пролетарської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

26. Про погодження кандидатури на посаду директора Вовчанського будинку дитячої творчості Вовчанської районної ради Харківської області.

27. Про списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації автомобіля ГАЗ 52-04, державний номер 43-14 ХАТ.

28. Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

Особистий прийом громадян

Сьогодні, 3 серпня 2011 року голова Вовчанської  районної державної адміністрації В.В.Панов провів особистий прийом громадян. Питання, з якими громадяни звернулися до голови, стосувалися приватизації земельних ділянок та земельних спорів.

За результатами прийому надані відповідні доручення.

 

1 серпня 2011 року відбулася апаратна нарада

1 серпня 2011 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада  за участю голови райдержадміністрації Панова В.В. ,  голови районної ради Степанця А.В., голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації .

На нараді розглядалися питання :

1. Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах райдержадміністрації.

2. Результати комплексної оцінки соціально – економічного розвитку Вовчанського району серед районів Харківської області за 3 місяця 2011 року та шляхи їх покращення.

 

День працівника торгівлі

27 липня 2011 року відбувся прийом у голови Вовчанської районної адміністрації з нагоди дня працівника.

Кращі працівники торгівлі були нагороджені грамотами.

 

Підготовка до зими в районі ведеться успішно

А за окремими  показниками - навіть краще, ніж в середньому по області

 

19 липня заступник голови облдержадміністрації В.Дулуб провів у Вовчанському районі виїзне засідання обласного штабу  з підготовки до проведення опалювального сезону 2011-2012 років, який він же і очолює. Цей штаб було створено за рішенням голови ОДА М.Добкіна у квітні нинішнього року.

Голова райдержадміністрації В.Панов відзвітував, що вже зроблено на Вовчанщині в плані підготовки до зими. Як  випливало із його доповіді,  процес цей  здійснюється згідно плану і  на певних напрямках навіть з перевищенням контрольних показників по датам. Зокрема, підготовлено до роботи  на 84 відсотка тепло котелень, на 67 % каналізаційних насосних станцій, 52 з 60 свердловин для водопостачання.Ведеться ремонт навчальних закладів, закладів культури, житлового фонду. В районі вже діє 5 об’єднань співвласників житлових будинків, до кінця року планується створити ще два таких об’єднання - для більш ефективної експлуатації житла та внутрішньо будинкових  комунікацій .

Вирішується питання з приведенням тарифів на  водокористування, водовідведення до рівнів, які б забезпечували нормальну роботу комунальних підприємств району. Однак, наприклад, у  селищах Старий Салтів та Вільча тарифи ці все ще не дозволяють покривати збитки комунальників на водопостачання. У Старому Салтові на  покриття збитків з місцевого бюджету   можуть і виділяють кошти а от для селища Вільча це  робиться за рахунок коштів районного бюджету.

В районі діє три полігони твердих побутових відходів, у сільських громадах триває процес легалізації   сміттезвалищ.

В.Дулуб  наголосив, що це треба робити обов’язково. А коментуючи   сказане  В.Пановим щодо  ліквідації в районі протягом першого півріччя 201   стихійного сміттєзвалища, зазначив:

- Треба відходити від практики героїчної ліквідації таких накопичень сміття, доцільніше постійно слідкувати, щоб все вчасно вивозилося  на визначене місце для збирання відходів. А ще - більше уваги варто приділяти систематичній  боротьбі з бур’янами.

Доповідаючи про підготовку до зими, В.Панов зазначив, що в районі існує потреба  реконструкції чи  влаштування ряду об’єктів комунального господарства: добудова міського полігону твердих побутових відходів, каналізаційної мережі  у мікрорайонах Рубіжанське шосе та Пролетарське поле тоще, такі об’єкти є у селищі Вільча, Білому Колодязі, Старому Салтові.. На все це потрібні мільйонні кошти, розрахунки щодо  цього передані до облдержадміністрації.

Після доповіді В.Панова В.Дулубу про  хід підготовки до зими відзвітували керівники  Вовчанських підприємств тепломереж, водоканалу,  райлікарні, відділу освіти, культури - питань ні в них до начальника штабу, ні в нього до місцевих не виявилося.

Підбиваючи підсумки засідання, В.Дулуб зазначив: він і члени обласного штабу, а вони також взяли участь у роботі, задоволені ходом підготовки до опалювального сезону у Вовчанському району.

-З окремих показників, - підкреслив він, - маєте навіть кращі результати, ніж в середньому по області. І це  добре.

 

Апаратна нарада

11 липня 2011 року о 9–ій годині в райдержадміністрації відбулася галузева апаратна нарада з питань підготовки району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років. За участю членів районного штабу з питань підготовки до  роботи в осінньо-зимовий період голів сільських та селищних рад, керівників комунальних підприємств та служб району.

На нараді було заслухано доповідь начальника житлово-комунального господарства райдержадміністрації Шевельової Н.О., керівників соціальної сфери району. За підсумками наради головою райдержадміністрації надані відповідні доручення.

 

Навчання державних службовців

4 липня 2011 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулося навчання державних службовців з роз’яснення Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції”, який вступив в силу з 1 червня 2011 року.

 

День податківців

1 червня  з нагоди Дня працівника податкової служби фахівців державної податкової  інспекції у Вовчанському районі привітали та нагородили Почесними грамотами голова Вовчанської райдержадміністрації Панов В.В., заступник голови Вовчанської районної ради Круподеря С.П., Вовчанський міський голова Топоркова О.А.

Подарунком до свята став невеликий концерт, на якому виступили талановита молодь та аматори мистецтва Вовчанщини.

 

 

Про скликання X сесії Вовчанської районної ради VI скликання

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від    24.06.2011 р. №   11

 

Про скликання X сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування     в Україні» скликати X сесію Вовчанської районної ради VI скликання 28 липня  2011 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради      VI скликання від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

2. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Гатищенською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

3. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Рубіжненською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

4. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Старосалтівською селищною радою Вовчанського району Харківської області.

5. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Хотімлянською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

6. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району Харківської області.

7. Про реорганізацію Шевченківської Першої загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Революційної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

8. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Білоколодязької лікарської амбулаторії Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

9. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Жовтневої Другої амбулаторії сімейного лікаря Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

10. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Новоолександрівського, Лозівського та Бакшеївського фельдшерських пунктів Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

11. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованих за адресою: м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е (диспетчерська) площею 77,6 кв. м  та м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1 (гараж) площею 766,2 кв. м.

12. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1 (приміщення загальноосвітньої школи-інтернату № 5) площею 16,6 кв. м.

13. Про внесення змін до типу та назви Вовчанської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 7 Вовчанської районної ради Харківської області.

14. Про створення комунальної установи «Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості Вовчанської районної ради Харківської області».

15. Про внесення змін до назви рішення IX сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 10.06.2011 р. «Про реорганізацію Старосалтівської гімназії Вовчанської районної ради Харківської області в Старосалтівську загальноосвітню школу І – ІІІ  ступенів  імені Героя Радянського Союзу О.М. Щербака Вовчанської районної ради Харківської області.

16. Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

День молоді

 

Дорогі юнаки та дівчата! Шановні жителі Вовчанщини!

Немає в житті пори прекраснішої, ніж молодість. молодість – це оптимізм, творчість, енергія, темп, жага до нового, прагнення бути першим.У ці роки відчуваєш, що все можливо, що здійсняться всі плани, сповняться всі бажання.

Вітаємо вас із святом, із Днем молоді!

Молодість – не вік, молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

 

Голова Вовчанської                                                   Голова Вовчанської

районної державної адміністрації                               районної ради

В.В. Панов                                                                А.В. Степанець

 

Днем Конституції України

 

 

Шановні жителі Вовчанського району!

Вітаємо вас з державним святом – Днем Конституції України!

Бажаємо  міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень.

 

 

Голова Вовчанської                                                              Голова Вовчанської

районної державної адміністрації                                          районної ради

В.В. Панов                                                                           А.В. Степанець

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 36 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!