Вітання приймають освітяни

В  день, коли освітяни району відзначали своє професійне свято, у нашому районі відбувся ряд цікавих і значимих подій, які не лише пов'язані з освітою, а багато в чому є знаковими в питанні подальшого розвитку і галузі зокрема і нашого району в цілому.  І багато з цих подій напряму пов'язані з народним депутатом України Д.Шенцевим , який серед інших проблем , якими опікується  у своєму окрузі, постійно приділяє  увагу і розвитку закладів освіти.

Подробнее...

 

Графік прийому юридичних та фізичних осіб спеціалістами Управління Держкомзему у Вовчанському районі

-         фізичні особи – щосереди, по всім питанням з 9.30 до 13.00

-         юридичні особи щоп’ятниці,  по всім питанням з 9.30 до 13.00


 

 

Дбають і про благоустрій, і про духовність

Під час святкування 21 річниці  незалежності України серед багатьох наших земляків, відзначених у районі грамотами та іншими заохоченнями, був і Молодівський сільський голова Віктор Тимофєєв. Грамотою та цінним подарунком його нагородили за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування.

Подробнее...

 

Особистий прийом

3 жовтня 2012 року голова Вовчанської  районної державної адміністрації С.І. Мотузний провів особистий прийом громадян.

За результатами прийому надані відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації та начальникам відповідних служб району.


 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Про набір претендентів для підвищення кваліфікації спеціалістів з метою їх подальшого стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

Подробнее...

 

Ветеранам шана і увага

Першого жовтня з нагоди Дня людей похилого віку голова райдержадміністрації С.Мотузний, голова районної ради А.Степанець  та народний депутат України Д.Шенцев  зустрілися з головами первинних  організацій ветеранів війни і праці району і обговорили з ними   ряд проблем з якими нині стикаються люди старшого покоління.

Подробнее...

 

До нового прагнути , але й краще з минулого не забувати

 

Подробнее...

 

Апаратна нарада

1 жовтня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася нарада на якій розглянуто питання «Про виконання доручень, наданих  головою райдержадміністрації С.І.Мотузним, терміни виконання яких надійшли». В нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний,  голова районної ради А.В.Степанець,  заступники голови райдержадміністрації,  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації,  голови сільських та селищних рад. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

 

Свято гарного настрою

Ось вже кілька років поспіль  в  теплі  осінні  дні «бабиного літа»  центральний майдан нашого Вовчанська перетворюється   на велику імпровізовану сцену на якій розгортається дійство під назвою «День громад». І з року в рік  рівень проведення цього свята, яке  для всіх його учасників і численних глядачів давно вже стало довгоочікуваним,  лише зростає, що не може не радувати. Адже  свято це за великими рахунком є своєрідним звітом  про  добрі справи кожної громади, демонструючи  ще й  постійно зростаючий рівень  артистизму кожної  сільської  чи селищної ради.

Подробнее...

 

Голова Вовчанської районної ради підписав Розпорядження Про скликання ХХІIІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання

 

Подробнее...

 

Нарада

25 вересня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася нарада, яку провів голова райдержадміністрації Мотузний С.І. за участю голови районної ради Степанця А.В., заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників відповідних служб Вовчанського району, голів територіальних громад, керівників підприємств, установ, організацій району.

Були розглянуті питання:

  1. Виконання на території Вовчанського району Закону України « Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року».
  2. Про механізм забезпечення зберігання програмно - апаратних комплексів системи відео спостереження, відеозапису і трансляції зображення з моменту їх встановлення на звичайних виборчих дільницях району.
  3. Питання належного зберігання в структурних підрозділах підприємства поштового зв’язку « Укрпошта» програмно – апаратних комплексів системи відео спостереження, відеозапису і трансляції зображення.
  4. Про заходи щодо безперебійного електрозабезпечення виборчих дільниць.
  5. Про виконання розпорядження голови Вовчанської райдержадміністрації від 18.00.2012 року № 553 « Про забезпечення автотранспортними засобами виборчих дільниць для проведення чергових виборів народних депутатів України».

 

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 25 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!