Апаратна нарада

22 жовтня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада на якій розглянуто питання «Про проведення детального аналізу в розрізі кожної галузі та пропозиції щодо перспектив їх розвитку в подальшому з фінансовими розрахунками для розроблення стратегії розвитку району на  найближчі 5 років». В нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний, голова районної ради А.В.Степанець, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

Відсвяткували у Котівці день села.

Чисте блакитне небо,  і яскраве сонце,  під яким жовте осіннє листя на деревах просто таки палає  - в такій чудовій  атмосфері пройшло у Котівці свято – день  села.

Подробнее...

 

Отримали державні акти на пасовища і луки

Нещодавно для більш ніж 100 мешканців  Охрімівської громади відбулася досить значима подія – вони отримали  державні акти на луки і пасовища.

Подробнее...

 

Сторіччя у школі села Мала Вовча

Школа  місце особливе. Навіть у  невеличкому  закладі, де навчається зовсім небагато дітей, вони своєю енергією та  темпераментом  без найменших зусиль здатні створити  таку бурхливу і живу обстановку, що залишається лише дивуватися.

Подробнее...

 

Про роботу „гарячої лінії для підприємців”

Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації відкрито «Гарячу лінію для підприємців».

За телефоном гарячої лінії бізнесмени мають змогу отримати відповіді на питання в сфері підтримки та розвитку підприємництва, усунення адміністративних бар'єрів з боку контролюючих органів, взаємодії влади та бізнесу, залишати скарги щодо діяльності посадових осіб. Також в рамках проекту надаються оперативні правові консультації з ведення підприємницької діяльності та безпосередня консультація підприємців у проведенні перевірок контролюючими органами. Крім того, провадиться робота у довідковому режимі із перенаправленням дзвінків до профільних організацій та робота зі скаргами на діяльність правоохоронних, контролюючих органів та посадових осіб.

Залишити своє звернення можна з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00 за телефоном 0 800 50 31 91.

Також доступна функція «електронне консультування», за якою можна надіслати запитання на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та отримати відповідь у встановлений строк.


 

 

Мікрокредитування малого бізнесу

«Про проведення конкурсу серед суб'єктів підприємницької діяльності на отримання безвідсоткового мікрокредиту»

Подробнее...

 

ГОЛОВА ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВЗЯВ УЧАСТЬ В НАРАДІ

Сьогодні 17 жовтня 2012 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець взяв участь в робочій нараді у Борівському районі Харківської області. Керівник району візьме участь в урочистих заходах з нагоди відкриття багатофункціонального майданчику із синтетичним покриттям та фізкультурно – оздоровчого комплексу у Боровій. Крім того, відбудеться нарада з питань відродження фізичної культури та розвитку спортивної інфраструктури в Харківській області.

Подробнее...

 

Ігор Михайлович Шурма відвідав з робочою поїздкою Вовчанський район

16 жовтня 2012 року заступник голови Харківської облдержадміністрації  Ігор Михайлович Шурма відвідав з робочою поїздкою Вовчанський район. В ході поїздки заступник голови ХОДА відвідав центральну районну лікарню, де зустрівся з трудовим колективом. Під час зустрічі Ігор Михайлович  передав медикам району медичне обладнання.

Подробнее...

 

Апаратна нарада

15 жовтня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася нарада на якій розглянуто питання «Про виконання доручень, наданих  головою райдержадміністрації С.І.Мотузним, терміни виконання яких надійшли». В нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний,  голова районної ради А.В.Степанець,  заступники голови райдержадміністрації,  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації,  голови сільських та селищних рад. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

 

Селищу Вільча – 20 років

У нинішньому році  день селища Вільча співпав  ще й з  20 роковинами створення цього населеного пункту на території нашого району. Люди , що сьогодні мешкають тут,  через техногенну стихію покинули рідні місця , і  вимушено переселилися  на  Вовчанщину,  як і раніше залишились такими ж працьовиті, добрими і гостинними. Це їх стараннями і дбайливими руками  потопає нині  Вільча у  садках та квіткових клумбах , які створюють той неповторний колорит сучасного планування і  природної краси.

Подробнее...

 

С Днем Учителя !

 

Профессия учителя очень сложная, она требует от человека много терпения и понимания. В основном она состоит из нелегких, но интересных будней. Однако сегодня у наших дорогих учителей профессиональный праздник, и они, конечно, достойны самых искренних и теплых поздравлений и пожеланий в свой адрес. Мы хотим поздравить вас и искренне поблагодарить за то, что вы даете нам самое главное в жизни - знания. Своим нелегким трудом вы делаете нас умными людьми, готовыми вступить на жизненный путь. С праздником!

Преседатель Волчанского районного совета                                                                  Степанец А.В.

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 47 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!