За підсумками роботі в аграрному секторі Вовчанский район отримав 3 місце

Сьогодні під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та голова облдержадміністрації Михайло Добкін відзначили п’ять районів, визнаних кращими за підсумками роботи в аграрному секторі впродовж 2012 року.

Подробнее...

 

Особистий прийом

21 листопада  2012 року голова Вовчанської  районної державної адміністрації С.І. Мотузний провів особистий прийом громадян.

За результатами прийому надані відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації та начальникам відповідних служб району.


 

 

Традиційно в листопаді трудівники сільськогосподарського виробництва святкують своє професійне свято

Традиційно в листопаді  трудівники сільськогосподарського виробництва святкують своє професійне свято, звітуючи про здобутки своєї нелегкої праці. А в нинішньому році трудівникам села Вовчанщини є з чого радіти, адже за  загальними підсумками діяльності сільськогосподарської галузі ми одні з кращих в області. Шлях до такого успіху нелегкий, але трудівники ланів і ферм нашого району пройшли його з честю і нині з гордістю звітують про досягнуте.

Подробнее...

 

Поздравления

 


 

 

Уважаемые труженики села, работники агропромышленного комплекса, ветераны!

Примите мои сердечные поздравления и теплые слова искренней признательности в связи с профессиональным праздником — Днем работников сельского хозяйства.

Достижения агропромышленного комплекса — это итог повседневного напряженного труда,  как простых работников сельской нивы, фермеров, так и специалистов, руководителей, ученых–аграриев, ветеранов сельскохозяйственного производства и молодежи.

Желаю вам и вашим близким доброго здоровья, счастья, новых трудовых побед на благо любимой Харьковщины.

С уважением,

Народный депутат Украины,

заместитель председателя Партии регионов                  Дмитрий Шенцев


 

Апаратна нарада

05 листопада  2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася нарада на якій розглянуто питання «Про виконання доручень, наданих  головою райдержадміністрації С.І.Мотузним, терміни виконання яких надійшли». За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження Про скликання ХХІV сесії Вовчанської районної ради VI скликання

Подробнее...

 

Урочисто-траурний мітінг з нагоди відкриття пам’ятного знаку в парку 40-річчя Перемоги

Подробнее...

 

Урочисто-траурна хода та відкріття відреставрованого пам’ятника загиблим воїнам з нагоди 68-ї різниці визволення України від фашистських загарбників

Подробнее...

 

День народження школи

Нещодавно у Білому Колодязі відбулася значима подія – школа відсвяткувала  45-річчя  з дня народження. Хоча, якщо бути точним, то  вказана річниця стосувалася, в першу чергу, нової будівлі школи, бо якщо в цілому говорити про цей навчальний заклад, то з ним пов’язано кілька дат -  250 річниця згадки про першу церковно-приходську школу, 140 років з моменту відкриття  школи у селищі та 100 років з моменту спорудження у Білому Колодязі  зусиллями В.Колокольцова приміщення, де й вчилися діти селища до моменту відкриття сучасної споруди.

Подробнее...

 

Відбулося пленарне засідання ХХІІІ сессії Вовчанської районної ради

 

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 14 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!