ГОЛОВА ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВЗЯВ УЧАСТЬ В НАРАДІ

Сьогодні 17 жовтня 2012 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець взяв участь в робочій нараді у Борівському районі Харківської області. Керівник району візьме участь в урочистих заходах з нагоди відкриття багатофункціонального майданчику із синтетичним покриттям та фізкультурно – оздоровчого комплексу у Боровій. Крім того, відбудеться нарада з питань відродження фізичної культури та розвитку спортивної інфраструктури в Харківській області.

Подробнее...

 

Ігор Михайлович Шурма відвідав з робочою поїздкою Вовчанський район

16 жовтня 2012 року заступник голови Харківської облдержадміністрації  Ігор Михайлович Шурма відвідав з робочою поїздкою Вовчанський район. В ході поїздки заступник голови ХОДА відвідав центральну районну лікарню, де зустрівся з трудовим колективом. Під час зустрічі Ігор Михайлович  передав медикам району медичне обладнання.

Подробнее...

 

Апаратна нарада

15 жовтня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася нарада на якій розглянуто питання «Про виконання доручень, наданих  головою райдержадміністрації С.І.Мотузним, терміни виконання яких надійшли». В нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний,  голова районної ради А.В.Степанець,  заступники голови райдержадміністрації,  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації,  голови сільських та селищних рад. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

 

Селищу Вільча – 20 років

У нинішньому році  день селища Вільча співпав  ще й з  20 роковинами створення цього населеного пункту на території нашого району. Люди , що сьогодні мешкають тут,  через техногенну стихію покинули рідні місця , і  вимушено переселилися  на  Вовчанщину,  як і раніше залишились такими ж працьовиті, добрими і гостинними. Це їх стараннями і дбайливими руками  потопає нині  Вільча у  садках та квіткових клумбах , які створюють той неповторний колорит сучасного планування і  природної краси.

Подробнее...

 

С Днем Учителя !

 

Профессия учителя очень сложная, она требует от человека много терпения и понимания. В основном она состоит из нелегких, но интересных будней. Однако сегодня у наших дорогих учителей профессиональный праздник, и они, конечно, достойны самых искренних и теплых поздравлений и пожеланий в свой адрес. Мы хотим поздравить вас и искренне поблагодарить за то, что вы даете нам самое главное в жизни - знания. Своим нелегким трудом вы делаете нас умными людьми, готовыми вступить на жизненный путь. С праздником!

Преседатель Волчанского районного совета                                                                  Степанец А.В.

 

Вітання приймають освітяни

В  день, коли освітяни району відзначали своє професійне свято, у нашому районі відбувся ряд цікавих і значимих подій, які не лише пов'язані з освітою, а багато в чому є знаковими в питанні подальшого розвитку і галузі зокрема і нашого району в цілому.  І багато з цих подій напряму пов'язані з народним депутатом України Д.Шенцевим , який серед інших проблем , якими опікується  у своєму окрузі, постійно приділяє  увагу і розвитку закладів освіти.

Подробнее...

 

Графік прийому юридичних та фізичних осіб спеціалістами Управління Держкомзему у Вовчанському районі

-         фізичні особи – щосереди, по всім питанням з 9.30 до 13.00

-         юридичні особи щоп’ятниці,  по всім питанням з 9.30 до 13.00


 

 

Дбають і про благоустрій, і про духовність

Під час святкування 21 річниці  незалежності України серед багатьох наших земляків, відзначених у районі грамотами та іншими заохоченнями, був і Молодівський сільський голова Віктор Тимофєєв. Грамотою та цінним подарунком його нагородили за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування.

Подробнее...

 

Особистий прийом

3 жовтня 2012 року голова Вовчанської  районної державної адміністрації С.І. Мотузний провів особистий прийом громадян.

За результатами прийому надані відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації та начальникам відповідних служб району.


 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Про набір претендентів для підвищення кваліфікації спеціалістів з метою їх подальшого стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

Подробнее...

 

Ветеранам шана і увага

Першого жовтня з нагоди Дня людей похилого віку голова райдержадміністрації С.Мотузний, голова районної ради А.Степанець  та народний депутат України Д.Шенцев  зустрілися з головами первинних  організацій ветеранів війни і праці району і обговорили з ними   ряд проблем з якими нині стикаються люди старшого покоління.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 16 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!