Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження Про скликання ХХІV сесії Вовчанської районної ради VI скликання

Подробнее...

 

Урочисто-траурний мітінг з нагоди відкриття пам’ятного знаку в парку 40-річчя Перемоги

Подробнее...

 

Урочисто-траурна хода та відкріття відреставрованого пам’ятника загиблим воїнам з нагоди 68-ї різниці визволення України від фашистських загарбників

Подробнее...

 

День народження школи

Нещодавно у Білому Колодязі відбулася значима подія – школа відсвяткувала  45-річчя  з дня народження. Хоча, якщо бути точним, то  вказана річниця стосувалася, в першу чергу, нової будівлі школи, бо якщо в цілому говорити про цей навчальний заклад, то з ним пов’язано кілька дат -  250 річниця згадки про першу церковно-приходську школу, 140 років з моменту відкриття  школи у селищі та 100 років з моменту спорудження у Білому Колодязі  зусиллями В.Колокольцова приміщення, де й вчилися діти селища до моменту відкриття сучасної споруди.

Подробнее...

 

Відбулося пленарне засідання ХХІІІ сессії Вовчанської районної ради

 

Подробнее...

 

Апаратна нарада

22 жовтня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада на якій розглянуто питання «Про проведення детального аналізу в розрізі кожної галузі та пропозиції щодо перспектив їх розвитку в подальшому з фінансовими розрахунками для розроблення стратегії розвитку району на  найближчі 5 років». В нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний, голова районної ради А.В.Степанець, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

Відсвяткували у Котівці день села.

Чисте блакитне небо,  і яскраве сонце,  під яким жовте осіннє листя на деревах просто таки палає  - в такій чудовій  атмосфері пройшло у Котівці свято – день  села.

Подробнее...

 

Отримали державні акти на пасовища і луки

Нещодавно для більш ніж 100 мешканців  Охрімівської громади відбулася досить значима подія – вони отримали  державні акти на луки і пасовища.

Подробнее...

 

Сторіччя у школі села Мала Вовча

Школа  місце особливе. Навіть у  невеличкому  закладі, де навчається зовсім небагато дітей, вони своєю енергією та  темпераментом  без найменших зусиль здатні створити  таку бурхливу і живу обстановку, що залишається лише дивуватися.

Подробнее...

 

Про роботу „гарячої лінії для підприємців”

Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації відкрито «Гарячу лінію для підприємців».

За телефоном гарячої лінії бізнесмени мають змогу отримати відповіді на питання в сфері підтримки та розвитку підприємництва, усунення адміністративних бар'єрів з боку контролюючих органів, взаємодії влади та бізнесу, залишати скарги щодо діяльності посадових осіб. Також в рамках проекту надаються оперативні правові консультації з ведення підприємницької діяльності та безпосередня консультація підприємців у проведенні перевірок контролюючими органами. Крім того, провадиться робота у довідковому режимі із перенаправленням дзвінків до профільних організацій та робота зі скаргами на діяльність правоохоронних, контролюючих органів та посадових осіб.

Залишити своє звернення можна з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00 за телефоном 0 800 50 31 91.

Також доступна функція «електронне консультування», за якою можна надіслати запитання на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та отримати відповідь у встановлений строк.


 

 

Мікрокредитування малого бізнесу

«Про проведення конкурсу серед суб'єктів підприємницької діяльності на отримання безвідсоткового мікрокредиту»

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 19 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!