Круглий стіл

03 грудня 2012 року в кабінеті голови Вовчанської районної державної адміністрації С.І.Мотузного за «Круглим столом» відбулося обговорення проекту «Стратегії соціального та економічного розвитку Вовчанського району на подальші роки». В нараді взяли участь: заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, начальники служб району.

Були розглянуті наступні питання:

  1. Проведений аналізу основних проблем та конкурентних переваг  Вовчанського району по кожній галузі.
  2. Надання пропозицій щодо перспектив розвитку кожної галузі району в подальшому.

За результатом наради було надано відповідне доручення.


 

 

Апаратна нарада

3 грудня  2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада на якій розглянуто питання «Про виконання доручень, наданих  головою райдержадміністрації С.І.Мотузним, терміни виконання яких надійшли». В нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний, голова районної ради А.В.Степанець, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

 

27 листопада 2012 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання ХХV сесії Вовчанської районної ради VI скликання

 

Подробнее...

 

Апаратна нарада

26 листопада  2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів  голова райдержадміністрації Мотузний С.І. ,   за участю голови районної ради Степанця А.В., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації .

На нараді розглядалися питання :

1.  Про  роботу   зі  зверненнями  громадян  за  підсумками  десяти  місяців  2012  року.

2. Про стан виконання районної Програми зайнятості населення Вовчанського району  у   2012 році.

3. Про  заходи щодо профілактики гострих респіраторних вірусних захворювань та грипу.

4 . Про стан цінової ситуації  у Вовчанському районі .


 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Про набір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»

Подробнее...

 

За підсумками роботі в аграрному секторі Вовчанский район отримав 3 місце

Сьогодні під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та голова облдержадміністрації Михайло Добкін відзначили п’ять районів, визнаних кращими за підсумками роботи в аграрному секторі впродовж 2012 року.

Подробнее...

 

Особистий прийом

21 листопада  2012 року голова Вовчанської  районної державної адміністрації С.І. Мотузний провів особистий прийом громадян.

За результатами прийому надані відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації та начальникам відповідних служб району.


 

 

Традиційно в листопаді трудівники сільськогосподарського виробництва святкують своє професійне свято

Традиційно в листопаді  трудівники сільськогосподарського виробництва святкують своє професійне свято, звітуючи про здобутки своєї нелегкої праці. А в нинішньому році трудівникам села Вовчанщини є з чого радіти, адже за  загальними підсумками діяльності сільськогосподарської галузі ми одні з кращих в області. Шлях до такого успіху нелегкий, але трудівники ланів і ферм нашого району пройшли його з честю і нині з гордістю звітують про досягнуте.

Подробнее...

 

Поздравления

 


 

 

Уважаемые труженики села, работники агропромышленного комплекса, ветераны!

Примите мои сердечные поздравления и теплые слова искренней признательности в связи с профессиональным праздником — Днем работников сельского хозяйства.

Достижения агропромышленного комплекса — это итог повседневного напряженного труда,  как простых работников сельской нивы, фермеров, так и специалистов, руководителей, ученых–аграриев, ветеранов сельскохозяйственного производства и молодежи.

Желаю вам и вашим близким доброго здоровья, счастья, новых трудовых побед на благо любимой Харьковщины.

С уважением,

Народный депутат Украины,

заместитель председателя Партии регионов                  Дмитрий Шенцев


 

Апаратна нарада

05 листопада  2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася нарада на якій розглянуто питання «Про виконання доручень, наданих  головою райдержадміністрації С.І.Мотузним, терміни виконання яких надійшли». За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 15 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!