Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Апаратна нарада

9 липня 2012 року відбулася нарада «Про виконання доручення голови райдержадміністрації С.І.Мотузного даного під час апаратної наради 25.06.12, в нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний,  голова районної ради А.В.Степанець , голова міської ради О.А.Топоркова,  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації,  голови сільських та селищних рад. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

 

Робоча поїздка до Гатищенської сільської ради

 

Подробнее...

 

06 липня відбулася робоча поїздка голови райдержадміністрації С.Мотузного та голови Вовчанської районної ради А.Степанця до Революційної сільської громади

Почалася з відвідування приміщення колишньої школи у селі Шевченкове Перше. Рік  вже немає тут ні учнів ні вчителів, дітей з цього села возять до Революційної школи а у приміщенні зараз клуб, бібліотека.

Подробнее...

 

Апаратна нарада

03.07.2012 року відбулася нарада з питання   матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць в ході організації та підготовки проведення чергових виборів народних депутатів України у Вовчанському районі, в нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний,  голова районної ради А.В.Степанець  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації відповідних служб району, райвідділу міліції у Вовчанському районі, районної санітарно-епідеміологічної станції, управління державного техногенної безпеки, служби автомобільних доріг, філії ПАТ «Укртелеком», голови сільських та селищних рад.

Були розглянуті: актуальні питання щодо організації підготовки виборчих дільниць району до проведення виборів та стан їх   матеріально-технічного забезпечення. Керівники служб району доповіли про проведення обстеження виборчих дільниць та виявлені в ході них недоліки. Підсумки наради підвів голова районної державної адміністрації С.І.Мотузний, який поставив конкретні завдання перед головами сільських та селищних рад щодо усунення недоліків у  матеріально-технічному забезпеченні виборчих дільниць.


 

 

Робоча поїздка

03 липня 2012 року голова районної державної адміністрації С.І.Мотузний здійснив робочу поїздку на території Червоноармійської першої сільської ради, де провів робочу зустріч з активом громади, відвідав об’єкти соціально-культурної сфери та районний оздоровчий табір «Барвінок».


 

 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпоряджнення про скликання XIX (позачергової) сесії

 

Подробнее...

 

Шановні жителі Вовчанського району!

Щиро вітаємо вас з визначним  державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її житті  і здоров’ї,

честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Але не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

 

Голова Вовчанської  райдержадміністрації                                     Голова Вовчанської районної ради

С.І.Мотузний                                                                                 А.В.Степанець


 

 

Дорогие земляки!

Конституция – краеугольный камень государственности, исторический выбор нашего многонационального народа, яркое воплощение солидарной ответственности за свою Родину перед нынешним и будущими поколениями. Основной закон провозглашает права человека и гражданина как высшие, незыблемые ценности, задает вектор дальнейшего государственного строительства, социально-экономического развития. Неукоснительное соблюдение конституционных норм и процедур – главное требование и фундаментальная основа деятельности всех органов власти и должностных лиц, общественных институтов. Это непременное условие успешного отстаивания суверенных национальных интересов Украины, сохранения исторически сложившегося государственного единства, модернизации государственной и общественной жизни в целях благополучия и процветания страны.

Желаю вам новых свершений во имя Отечества, крепкого здоровья, мира и добра.

 

С уважением,

заместитель председателя Партии регионов,

народный депутат Украины                                   Дмитрий Шенцев


 

25 червня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

Яку провів  голова райдержадміністрації С.І.Мотузний, за участю заступника голови районної ради  С.І.Круподері, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, організацій району .

На нараді розглядалися питання :

1. Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах  райдержадміністрації.

Доповіла Лєбєдєва Ольга Миколаївна – начальник відділу контролю апарату РДА

2. Про хід виконання Соціальних Ініціатив Президента України та  розпорядження голови ХОДА від 23.05.2012р №301 «Про надання громадянам соціальної підтримки за принципом «Єдиного вікна» та організація  роботи «Мобільного соціального офісу ».

Доповіли Бондаренко Вікторія Борисівна – начальник управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації,

Гуленко Тетяна Василівна – директор територіального центру соціального обслуговування Вовчанської райдержадміністрації,

Гребінюк Олена Миколаївна – начальник районного управління Пенсійного фонду,

Лесніков Микола Петрович – керуючий районним управлінням «Ощадбанку України»

3. Про хід виконання розпорядження голови РДА від 12.04.2012р «Про організацію практичних заходів щодо запобігання виникнення лісових пожеж у пожеженебезпечний період 2012 року  у  Вовчанському районі».

Доповів Солонецький Павло Миколайович – начальник відділу з питань НС райдержадміністрації.

За результатами наради головою райдержадміністрації надані відповідні доручення.


 

 

Привітання держслужбовців Вовчанщини з професійним святом

 

В залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня державного службовця. Голова Вовчанської райдержадміністрації С.І.Мотузний побажав держслужбовцям хорошого і радісного настрою, а також і надалі виконувати свою роботу відповідально і якісно.

Також з нагоди професійного свята держслужбовців привітали заступник  голови  районної ради С.П.Круподеря,  голова профспілкової організації працівників державних установ С.І.Кожухар.

Кращим державним службовцям вручили Почесні грамоти та Подяки голови Харківської обласної державної адміністрації,  спільні Почесні грамоти та Подяки голови райдержадміністрації та районної ради.

Подробнее...

 

Вітання керівництва району с Днем державної служби

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем державної служби.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих пошуків, нових звершень у справі служіння народу.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

Голова Вовчанської РДА                                  Голова Вовчанської районної ради

С.І.Мотузний                                                      А.В.Степанець


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 46 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!