Апаратна нарада

18 лютого 2013 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася  апаратна нарада, яку провів перший заступник  голови райдержадміністрації Поляков М.І. за участю голови районної ради Степанця  А.В., заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників відповідних служб Вовчанського району, керівників підприємств, установ, організацій району, голів виконкомів місцевих рад.

Подробнее...

 

День виведення радянських військ із Афганістану

У день виведення радянських військ із Афганістану – 15 лютого – ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, усіх, хто боронив мир та спокій у «гарячих точках» світу.

 

Подробнее...

 

Про навчання з головами виконкомів сільських, селищних рад району.

Подробнее...

 

Шановні випускники навчальних закладів району!

Харківська державна зооветеринарна академія 27 лютого 2013 року проводить День відкритих дверей та святкування « Проводів зими». В рамках програми заходу заплановано: зустріч з адміністрацією академії, відвідування провідних кафедр, святковий концерт, театралізоване шоу.

Адреса Харківської державної зооветеринарної академії:

Харківська обл.., Дергачівський р-н., п/в Мала Данилівна,

тел. (05763) 57-473


 

 

Апаратна нарада

11 лютого 2013 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася  апаратна нарада, яку провів перший заступник  голови райдержадміністрації Поляков М.І. за участю заступника голови районної ради Круподері С.П., заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників відповідних служб Вовчанського району, керівників підприємств, установ, організацій району.

Були розглянуті питання:

Подробнее...

 

Їх подвиг в нашім серці назавжди

Сімдесят років минуло з тих  холодних лютневих днів 1943 року, коли наш Вовчанськ було звільнено від фашистських загарбників. І віковічною згадкою  про ці страшні дні, про тих, хто поклав свої голови за звільнення міста у якому ми нині живемо, залишилась братська могила у якій і поховано воїнів-визволителів.

 

Подробнее...

 

«Встреча поколений»

К семидесятой годовщине освобождения Волчанского района от фашистских захватчиков

Подробнее...

 

07 лютого 2013 року провели нараду-семінар з головами територіальних громад Вовчанського району

 

Подробнее...

 

30 січня 2013 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання ХХVІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання

Подробнее...

 

Проведено апаратну нараду

28 січня 2013 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів голова районної державної адміністрації С.І.Мотузний. В нараді взяли участь голова районної ради А.В.Степанець,  заступники голови райдержадміністрації,  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації.

Подробнее...

 

День працівників КРУ

Шановні працівники сектору інспектування у Вовчанському районі Чугуївської міжрайонної державної фінансової інспекції!

Прийміть щирі вітання з нагоди  20-ї річниці від дня створення державної контрольно-ревізійної служби України!

Важко переоцінити роль контрольно-ревізійного управління  у забезпеченні функціонування правової демократичної держави з ринковою економікою. Ваше управління забезпечує реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю за використанням підприємствами, установами і організаціями, коштів бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів, збереженням державного і комунального майна, веденням бухгалтерського обліку і фінансової звітності.

Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить вирішення  важливих соціально-економічних завдань. Все, що досягнуто – це результат великої праці, в якому залишається частка душі і совісті кожного із працівників. Лише сумлінне і добросовісне виконання своїх обов'язків  дасть   можливість забезпечити належний рівень виконання завдань щодо здійснення державного фінансового контролю за використанням та збереженням кожної копійки з державної скарбниці.

З нагоди професійного свята бажаємо всім працівникам контрольно-ревізійного управління  принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, а також здоров'я, злагоди і добробуту.

 

Голова Вовчанської райдержадміністрації                 С.І. Мотузний

 

Голова Вовчанської районної ради                           А.В. Степанець


 

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 5 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!