Засідання депутатських комісій

07.12.2018

07 грудня 2018 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець.

Під час засідання члени комісій заслухали звіт голови районної ради про свою діяльність, розглянули відповідні пакети документів з питань затвердження Програм на наступні роки та внесення змін до Програми підтримки депутатської діяльності. Також, депутати обговорили питання про затвердження Технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад району.

Депутати погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.


 

Звіт голови районної ради про свою діяльність

07.12.2018

 

Звіт голови Вовчанської районної ради Степанця Анатолія Вікторовича про свою діяльність з грудня 2017 року по листопад 2018 року.


 

Вітання голови районної ради з Днем місцевого самоврядування

07.12.2018

Шановні посадові особи та працівники

органів місцевого самоврядування,

голови територіальних громад,

депутати рад всіх рівнів

щиро вітаю Вас із професійним святом -

Днем місцевого самоврядування!!!

Місцеве самоврядування – один з найважливіших елементів демократичного суспільства, сучасної європейської держави. Органи місцевого самоврядування є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову регіону і держави.

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів.

Бажаю мужності і нових здобутків у вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради              А.В.Степанець


 

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

06.12.2018

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю. 

За які порушення і в яких розмірах передбачаються штрафи для юридичних та фізичних осіб – підприємців, що використовують найману працю:

  1. 125 190 грн (30 мінімальних заробітних плат) за порушення:

Детальніше...

 

Привітання до Дня Збройних сил України

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники України!

Сьогодні, відзначаючи свято - День Збрoйних сил України, ми з  вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих  витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян. Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України.

Бойові традиції української армії формувалися з далеких часів. І сьогодні   солдати  та  офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, відстоюючи  суверенітет і незалежність України!

Бажаю всім військовослужбовцям  злагоди, богатирського здоров’я,  надійного родинного тилу, щастя та добра, звершення всіх мрій і побажань!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради                        А.В.Степанець


 

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні

05.12.2018

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

05 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування в районному будинку культури відбулись урочисті збори, в яких взяли участь депутати районного та місцевих рівнів, представники місцевої влади, голови територіальних громад та працівники місцевих рад, ветерани органів місцевого самоврядування та гості свята.

Зі щирими словами вдячності за взаєморозуміння та співпрацю до своїх колег звернувся голова районної ради Анатолій Степанець та побажав міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань, щоб сьогоднішній день додав сил та наснаги на добрі справи, щоб поруч були надійні помічники та однодумці.

Детальніше...

 

Засідання конкурсного комітету

05.12.2018

04 грудня 2018 року під головуванням керівників району співголів конкурсного комітету Степанця А.В. та Мірошника В.М. відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

На засіданні підведено підсумки реалізації міні-проектів, реалізованих в рамках районного конкурсу в 2018 році та розглянуто лист голови Вовчанської  міської ради Шевченко В.С. щодо подовження терміну реалізації міні-проекту «Лаунж зона - «Топольки» (облаштування зони відпочинку біля річки Вовча по вулиці Металіста міста Вовчанська). По закінченню засідання були прийняті відповідні рішення.


 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

05.12.2018

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Відповідно до закону “Про попередження насильства в сім’ї” насильством в сім’ї є будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного характеру одного члена сім'ї по відношенню до іншого, якщо ці дії порушують права і свободи члена родини як людини та громадянина, завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психічному здоров'ю.

Детальніше...

 

Роз’яснення щодо порядку надання житлових субсидій домогосподарству, до складу якого входять особи, що перебували за кордоном більше 60 днів

03.12.2018

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 841 « Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 ( у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року № 329)  (далі Положення), якими надано можливість комісіям приймати рішення щодо призначення житлової субсидії домогосподарству, до складу якого входять особи, що перебувають за кордоном більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, якщо такими  особами підтверджено легалізованими в Україні документами набуття страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення.

Детальніше...

 

У В А Г А ! ! !

27.11.2018

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Детальніше...

 

В селищі Білий Колодязь презентовано реалізований міні-проект районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом»

26.11.2018

26 листопада 2018 року в селищі Білий Колодязь відбулася презентація міні-проекту "Турбота про дітей" (облаштування огорожі пришкільної території Білоколодязького навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області), реалізованого в рамках районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

В урочистих заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, Білоколодязький селищний голова Володимир Сердечний, начальник відділу освіти Вовчанської РДА Андрій Бережний, члени ініціативної групи та громадськість.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 13 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!