Шановні мешканці Вовчанського району!

Дорогі земляки !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування

95 - річниці утворення Вовчанського району!

Дев’яносто п’ять років утворення Вовчанського району – це історичний шлях реорганізацій, становлення, формування. Час розквіту, звершень і досягнень. Кожне десятиліття, рік, і навіть місяць мали знакові події, надбання й здобутки, за якими сумлінна і наполеглива праця багатьох людей, всіх  хто тут народився та проживає і тих, хто приїхав сюди колись, щоб залишитися назавжди.

Це свято єдності і гордості за наш край -  рідну Вовчанщину.

Сьогодні ми пишаємося нашим районом і висловлюємо щиру вдячність всім вовчанам, що небайдужим ставленням до рідного краю, роблять його привітним, чистим,  охайним та розвиненим. Ми з глибокою шаною згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Від щирого серця вітаю всіх вовчан зі святом! Зичу району динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі.

Нехай у кожній оселі панують мир і злагода, збуваються всі заповітні мрії та сподівання.

Зі святом!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 

УВАГА! Початок проведення районного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» на 2019 рік з 1 листопада 2018 року!

19.10.2018

З 1 листопада 2018 року розпочнеться прийом та реєстрація заявок на участь в районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» на 2019 рік.

18 жовтня 2018 року  сесією Вовчанської районної ради   VII скликання  внесено зміни до  Положення про порядок проведення районного конкурсу міні-проектів.

Відповідно до внесених змін до участі в конкурсі запрошуються  три категорії учасників:

- перша категорія учасників - ініціативні групи громадян, квартальні, вуличні та будинкові  комітети.

Детальніше...

 

Нарада з головами територіальних громад

18.10.2018

18 жовтня відбулася нарада з головами територіальних громад району, яку провели голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець та голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник.

Детальніше...

 

Засідання сесії районної ради

18.10.2018

18 жовтня відбулося пленарне засідання ХХX сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець.

Перед початком сесії депутати заслухали повідомлення голови Вовчанської районної виборчої комісії Бахішевої Н.Л., яка ознайомила присутніх із постановою районної виборчої комісії та представила новообраного депутата Вовчанської районної ради VII скликання. Степанець А.В. привітав депутата районної ради Никифорова І.Є. вручив посвідчення депутата районної ради та побажав плідної праці на благо Вовчанського району.

Детальніше...

 

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

17.10.2018

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який проголошено Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Торгівля людьми є грубим порушенням прав людини яка калічить долі тисяч українців, а злочинцям приносить надприбутки.

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня Міністерство соціальної політики України анонсує старт загальнонаціональної компанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам про види і форми цього злочину, а також шляхи надання підтримки і допомоги потерпілим.

Детальніше...

 

Шановні жителі району!

Вітаю Вас зі святом мужності і патріотизму - Днем захисника України!

Цей день поєднує справжніх чоловіків - чесних, сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не тільки за власну родину, але і за свою справу, за свою Батьківщину. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо пам'ять тих, хто відстоював свободу і незалежність нашої держави.

Це свято відзначається 14 жовтня — в день Покрови Пресвятої Богородиці, одночасно з Днем українського козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

У цей святковий день бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Міцного вам здоров’я, успіхів та надійного тилу.

З повагою,

голова районної ради        А.В. Степанець


 

Урочистості до Дня захисника України

12.10.2018

12 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

В святкових заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради О.В. Камінська, перший заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Л.В. Воловик, учасники Другої світової війни, воїни АТО, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та Афганської війни.

Детальніше...

 

Практичний семінар з підготовки проектних заявок до участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє»

11.10.2018

10 жовтня 2018 року у Вовчанській районній раді, за участю радника голови Харківської обласної ради Пронькіної Галини Степанівни, заступника начальника управління, начальника відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Мороз Олени Василівни, відбувся практичний семінар з підготовки проектних заявок до участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» на 2019 рік. У семінарі взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Камінська О.В., представники органів місцевого самоврядування району, керівники міні-проектів, які планують взяти участь в обласному конкурсі. Виступаючи  детально зупинилися на основних аспектах підготовки проектних заявок і додатках до них та відповіли на всі запитання, які цікавили присутніх на семінарі.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій районної ради

11.10.2018

11 жовтня 2018 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провела заступник голови районної ради Ольга Камінська.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій районної ради

10.10.2018

10 жовтня 2018 року, в ході підготовки до чергової сесії, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провела заступник голови районної ради Ольга Камінська.

Детальніше...

 

Засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів

05.10.2018

5 жовтня 2018 року за  участю  голови Вовчанської районної ради   Степанця А.В. та голови Вовчанської районної державної адміністрації Мірошника В.М. відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». На  засіданні  було  розглянуто  питання про  внесення  змін  до  Положення  про  порядок  проведення  районного  конкурсу  міні-проектів  розвитку  територіальних громад  «Розбудуємо  громаду  разом»  та  затверджено  План проведення районного конкурсу міні-проектів на 2019 рік.

Також  було розглянуто інформацію про хід реалізації міні-проектів, які стали переможцями даного конкурсу в 2018 року.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 20 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!