Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

05.12.2018

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Відповідно до закону “Про попередження насильства в сім’ї” насильством в сім’ї є будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного характеру одного члена сім'ї по відношенню до іншого, якщо ці дії порушують права і свободи члена родини як людини та громадянина, завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психічному здоров'ю.

Детальніше...

 

Роз’яснення щодо порядку надання житлових субсидій домогосподарству, до складу якого входять особи, що перебували за кордоном більше 60 днів

03.12.2018

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 841 « Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 ( у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року № 329)  (далі Положення), якими надано можливість комісіям приймати рішення щодо призначення житлової субсидії домогосподарству, до складу якого входять особи, що перебувають за кордоном більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, якщо такими  особами підтверджено легалізованими в Україні документами набуття страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення.

Детальніше...

 

У В А Г А ! ! !

27.11.2018

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Детальніше...

 

В селищі Білий Колодязь презентовано реалізований міні-проект районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом»

26.11.2018

26 листопада 2018 року в селищі Білий Колодязь відбулася презентація міні-проекту "Турбота про дітей" (облаштування огорожі пришкільної території Білоколодязького навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області), реалізованого в рамках районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

В урочистих заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, Білоколодязький селищний голова Володимир Сердечний, начальник відділу освіти Вовчанської РДА Андрій Бережний, члени ініціативної групи та громадськість.

Детальніше...

 

В селі Пільна презентовано міні-проект обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

23.11.2018

23 листопада 2018 року  в селі Пільна  відбулося  відкриття  міні-проекту, реалізованого в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В заходах прийняли участь депутат Харківської обласної ради Олег Супрун, Пільнянський сільський голова Ольга Комих, депутати сільської ради, члени сільського комітету та громадськість.

Детальніше...

 

Вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні

23.11.2018

23 листопада відбулася траурна хода до Дня пам’яті жертв голодомору  в Україні 1932-1933 років.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Гордієнко Н.М., працівники райдержадміністрації, районної ради, громадськість, представники трудових колективів, молодь.

Детальніше...

 

Турбота про дітей – перш за все!

22.11.2018

В дитячих садках міста Вовчанська 22 листопада 2018 року   відбулося урочисте відкриття трьох міні-проектів, переможців районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»:

«Здорова дитина – щаслива родина» (оснащення необхідним обладнанням для занять з фізичної культури спортивної зали та придбання вуличних ігрових елементів для Вовчанського ДНЗ  (ясел-садка) №2);

«Мій садок - моя фортеця!» (благоустрій території та встановлення захисного огородження навколо території дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №2 Вовчанської міської ради);

«Здоров'я нації в наших руках» (оснащення спортивного майданчика якісним спортивним та дитячим ігровим обладнанням, встановлення огорожі частково навколо закладу Вовчанського ДНЗ (дитячий садок) №2).

Участь в урочистих заходах взяли голова районної ради Анатолій Степанець, голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, працівники дошкільних навчальних закладів та громадськість.

Детальніше...

 

Відбулася урочисто-траурна хода з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи

21.11.2018

21 листопада в місті Вовчанську відбулася урочисто-траурна хода з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи.

В покладанні квітів до пам’ятного знаку учасникам АТО на сході України взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Гордієнко Н.М., працівники райдержадміністрації, районної ради, ветерани війни та праці, громадськість,  молодь.

Детальніше...

 

Шановні жителі Вовчанського району!

21.11.2018

Президентом України підписано Указ про відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Революція гідності не втрачатиме своєї значущості та актуальності, адже саме завдячуючи їй, відбулося осмислення здобутого історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність. Народ, який обрав європейське майбутнє, вийшов захищати та відстоювати свій вибір.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради                                 А.В.Степанець


 

Відбулося засідання позачергової сесії Вовчанської районної ради

20.11.2018

20 листопада 2018 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулася ХХXІ позачергова сесія Вовчанської районної ради VІI скликання. В засіданні взяв участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник.

Детальніше...

 

Презентація трьох реалізованих міні-проектів у Рубіжненській громаді

20.11.2018

19 листопада 2018 року в селі Верхній Салтів відбулася презентація успішно реалізованих міні–проектів, а саме переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»: «Назустріч  людям» та «Створення на базі Історико-археологічного музею Верхній Салтів цілорічного центру подієвого історико-археологічного туризму, з відповідними умовами збереження колекцій, для розвитку народних промислів та залучення місцевого населення до надання туристичних послуг», а також переможця районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» «Пізнавати тут і зараз (Забезпечення матеріальної бази для самостійного проведення інтерактивних сучасних екскурсій та святкових заходів на базі КЗ "Історико - архіологічний музей - заповідник "Верхній Салтів».

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 31 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!