ДО УВАГИ!

14.07.2020

ПРОТОКОЛ № 19 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03 липня 2020 року


 

 

ВОВЧАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

02.07.2020

З метою якісного просвітництва мешканців м. Вовчанська та Вовчанського району Харківської області відділ «Вовчанське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надає роз’яснення з деяких актуальних питань:

Права громадян на відшкодування завданої шкоди унаслідок стихійного лиха

Як вчасно отримати аліменти, не звертаючись до суду?

Як в Україні карають за зберігання та збут наркотиків.

Як діяти, якщо на автомобіль впало дерево та хто має відшкодувати збитки.

Допустимий рівень шуму.

Як захистити авторське право в інтернеті.

Притягнення працівника до матеріальної відповідальності.


 

 

Вітання з Днем Конституції України

26.06.2020

Шановні жителі Вовчанського району!

Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

Святкування Дня Конституції України цього року – найбільш актуально. Це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші побратими знову захищають суверенітет і цілісність країни.

Вірю, що Конституція може згуртувати всі покоління в переконанні, що Батьківщина починається з кожного і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини. Переконаний, що ніхто не пошкодує заради цього ні сил, ні таланту, ні енергії.

Наш високий громадянський обов’язок – поважати Конституцію, слідувати її положенням, підвищувати правову культуру суспільства.

У день свята щиро бажаю всім міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

Зі святом вас,  дорогі земляки!

Голова Вовчанської районної ради                                      Анатолій СТЕПАНЕЦЬ 

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Конституції України

26.06.2020

Дорогі друзі! Шановні земляки!

Щиро вітаю з Днем Конституції України!

Ухвалення Основного Закону у 1996 році консолідувало український народ навколо ідеї державотворення. При підготовці Конституції було враховано багатовікові історичні традиції нашого народу та кращий досвід демократичних країн. Однак, конституційний процес триває, адже суспільство розвивається, й у державі відбуваються перетворення.

І сьогодні, коли  Україна крокує шляхом реформ, зміни до Конституції обов’язково стануть основою для подальшого успішного розвитку територіальних громад передусім та відкриють широкі можливості вдосконалення законодавства держави в усіх сферах життя. Непохитними на усі часи залишаться фундаментальні цінності Конституції – людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Єдиним джерелом і носієм влади є народ України.

Переконаний, що ми разом зробимо все для того, щоб Україна відбулась як дійсно незалежна, правова, сильна держава, якою будуть пишатись її громадяни, в якій Конституція гарантуватиме рівні права усім.

Хай свято народження Конституції несе порозуміння та згуртованість, мир та добробут, дарує наснагу для звершень в ім’я процвітання рідної землі, додає упевненості в неодмінно щасливому майбутті.

Зі святом! З Днем Конституції України!

ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ


Президент Української асоціації

районних та обласних рад

Голова Харківської

обласної ради                                                                                     Сергій ЧЕРНОВ 

Управління соціального захисту населення інформує

25.06.2020

До уваги осіб, які мають інвалідність

 

Подільський спеціальний навчально - реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю І-ІІІ груп, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС) навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

Детальна інформація - за посиланням. 

 

 

 

 

24 червня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLVІІ сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

24.06.2020

Детальніше...

 

Візит голови Харківської обласної державної адміністрації до Вовчанського району

24.06.2020

24 червня 2020 року з робочим візитом до Вовчанського району прибув голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер. Участь у цій поїздці по району взяли також голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської районної держадміністрації Анатолій Косолапов.

В ході поїздки О.Кучер відвідав фермерське господарство «Юпітер», в якому керівник - Наталя Коваль розповіла історію створення еко - ферми та надала детальну інформацію стосовно роботи підприємства. Н.Коваль продемонструвала сучасне екологічне фермерське господарство, яке працює за європейськими стандартами, та виробляє молочну продукцію з послідуючою продукцією.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ !

24.06.2020

Протокол №16

позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

від 22 червня 2020 року

  

Привітання державних службовців Вовчанщини з професійним святом - Днем державної служби України

23.06.2020

23 червня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець разом з головою Вовчанської райдержадміністрації Анатолієм Косолаповим привітали кращих державних службовців Вовчанського району з професійним святом.

Спеціалісти різних підрозділів райдержадміністрації, які з честю несуть високе звання державного службовця і сумлінно виконують свої службові обов'язки, отримали від керівників району почесні грамоти та цінні подарунки.

Детальніше...

 

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем державної служби України

23.06.2020

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби.

Служіння Україні та її народу – це одночасно почесна місія і відповідальна справа, а професія державного службовця – важлива та клопітка праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

На ваших плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє всіх українців. Багато пройдено, і ще багато потрібно зробити на благо Харківщини та України.

Нехай і надалі ваш професіоналізм, високі моральні та ділові якості, відданість справі сприяють зміцненню стабільності у суспільстві, економічному зростанню України. Міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії та нових здобутків. Зі святом!

З повагою,

Ваш народний депутат України                                          Дмитро Шенцев 

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!